Pre našich dôveryhodných partnerov hľadáme priemyselných mechanikov na dlhodobú prácu, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v nastavovaní, obsluhe, údržbe či oprave strojov a zariadení vrátane hydraulických pneumatických prvkov. Rovnako získate skúsenosti so zváraním, opravovaním a oživovaním strojov, diagnostikou a odstraňovaním porúch strojov a zariadení. Miesto práce Ulm/Nemecko, s nástupom ihneď.

    Pracovná náplň:

    – Montáž strojov a zostáv od predmontáže až po dokončenie výroby
    – Inštalácia mechanických a pneumatických zariadení
    – Demontáž a nakladanie strojov a zariadení
    – Dokumentácia pre strojové súbory

    Požiadavky:

    – Ukončené vzdelanie ako nástrojár, priemyselný mechanik, strojársky technik alebo porovnateľná kvalifikácia
    – Znalosti príslušných pracovných, kvalifikačných a bezpečnostných predpisov
    – Znalosti MS-Office sú výhodou
    – Vyžaduje ja znalosť nemeckého jazyka (technické znalosti), Angličtina výhodou
    – Platný vodičský preukaz skupiny B a vlastné auto sú potrebné na dochádzanie do práce
    – Vodičský preukaz na vysokozdvižný vozík sú výhodou
    – Samostatný spôsob práce, sebaisté vystupovanie pred zákazníkmi

    Ponúkame:

    – mesačná čistá mzda: od 1800-2000 € (21 pracovných dní * 8 hodín) – v závislosti od sadzby dane
    – Ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom
    – Možnosť pracovať nadčasy
    – Týždenné zálohy od 100€-200€
    – Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
    – Stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
    – Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
    – Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
    – Ročne 1-2 krát hradený pracovný odev
    – Možnosť výkonu práce na turnusy
    – Možnosť prebratia zamestnanca do priameho pr. pomeru zamestnávateľom
    – Kontaktná osoba v SK,CZ,HU a DE

    Ozvite sa nám – Tešíme sa na Vaše otázky!
    V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite čo najdetailnejšie životopisy s Vašou pracovnou históriou.
    mail: info@prestigework.eu
    tel:0950 654 464