Hľadáme šikovných, skúsených klampiarov do Rakúska na trvalý pracovný pomer.
    Miesto práce: Rakúsko, región Tirol
    Nástup: v strede mája

    Pracovná náplň:

    – Práca s plochými strechami

    Požiadavky:

    – Ukončené odborné vzdelanie
    – Znalosť nemeckého jazyka A2 / B1
    – Prax v odbore min 2 -3 roky
    – Vlastné auto a vodičský preukaz typu B

    Ponúkame:

    – Nástupný plat: 13,20€ brutto/h + 41,40€ netto Auslöse/deň
    – Mesačná čistá mzda: 2400€
    – Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, hradí si ho zamestnanec cca. 350€ -450€/mesiac
    – Pracovná zmluva s rakúskym zamestnávateľom na TPP
    – Stabilná a dlhodobá práca
    – Platba daní, sociálnych príspevkov
    – 13. a 14. plat
    – Dovolenka zo zákona
    – Slovenská kontaktná osoba

    V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite svoj životopis v nemeckom jazyku mailom na emailovú adresu: info@prestigework.eu alebo kontaktujte nás telefonicky na tel. č.: +421 950 654 464.