Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Hledáme zkušené zámečníky a svářeče na trvalý pracovní poměr do Německa i s možností okamžitého nástupu.

    Náplň práce:

    Svářečské práce:
    – Svařování s metodou TIG, MAG a UP
    – Používání svařovacích nástrojů a přístrojů, zodpovědnost za jejich správné nastavení a používání
    – Čištění, leštění a jiné opracovávání provedených svarů
    – Kontrolování kvality svarů pomocí sérií zkoušek
    – Ošetřování a udržování technického vybavení v provozním stavu

    Zámečnické práce:
    – Montáž a demontáž
    – Klasická práce s ocelí a přístroji

    Požadavky:

    – Znalost německého jazyka na úrovni A2/B1
    – Ukončené odborné vzdělání
    – Praxe v oboru minimálně 2 roky
    – Vlastní auto a řidičský průkaz typu B

    Nabízíme:

    – Platební podmínky: 10,50 €–11,83 € brutto/h
    – Příspěvek na ubytování, stravu a na cestovné dohodou
    – Ubytování zabezpečené zaměstnavatelem
    – Možnost pracovat přesčasy
    – Pracovní smlouva s německým zaměstnavatelem na TPP
    – Stabilní a dlouhodobá práce
    – Platba daní, sociálních příspěvků a rodinné přídavky na dítě
    – Nárok na dovolenou podle zákoníku práce
    – Možnost pracovat na turnusy

    V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete co nejdetailnější životopisy v německém jazyce s Vaší pracovní historií na e-mailovou adresu: info@prestigework.eu nebo nás kontaktujte telefonicky: +421 950 654 464.