Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Hledáme mechaniky pro obráběcí stroje na německou pracovní smlouvu do Německa, do města Oberlahr s možností okamžitého nástupu.

    Pracovní náplň:

    – Samostatná práce podle specifikací plánu
    – Obsluha CNC fréz a soustruhů
    – Nastavení stroje
    – Kontrola CNC strojů

    Požadavky:

    – Ukončené odborné vzdělání – strojařské
    – Znalost v řídicích systémech: Heidenhain a Fanuc
    – Znalost německého jazyka na úrovni A2
    – Práce na směny
    – Vlastní auto a řidičský průkaz typu B

    Co nabízíme:

    – Nástupní plat :13 € brutto/hodina + 45 €–50 € Auslöse/den
    – Ubytování zabezpečeno zaměstnavatelem
    – Možnost pracovat přesčasy (25 %)
    – Pracovní smlouvu s německým zaměstnavatelem na TPP
    – Stabilní a dlouhodobou práci
    – Platbu daní, sociálních příspěvků a rodinné přídavky na dítě
    – Nárok na dovolenou podle zákoníku práce
    – Možnost pracovat na turnusy

    V případě zájmu o tuto pracovní pozici Vaše životopisy v německém jazyce posílejte na e-mailovou adresu info@prestigework.eu nebo nás kontaktujte telefonicky + 421 950 654 464.