Érdekli ez a munka?

    Egyetértek a személyes adataim feldolgozásával. Az Ön adatait, megfelelő munkalehetőségek megszervezése céljából tároljuk.Részletes információért és visszavonási lehetőségekért lásd: Adatvédelmi tájékoztató honlapunk használatához

    Kezdés: azonnal, vagy 2022.01.10.
    Munkavégzés helye: Laakirchen, Ausztria

    Feladatok:
     Teljes, alapozott műanyag elemek és alkatrészek előkészítése
     Előkészített felület fényezése vízbázisú festékkel
     Lefényezett felületek utómunkálása, polírozása

    Elvárások:
     Szakirányú végzettség, 2-3 év szakmai tapasztalat
     Önálló munkavégzés
     Német nyelvtudása A2/B1-es szinten szükséges
     Megbízhatóság
     Saját gépjármű és jogosítvány
     Targoncavezetői engedély

    Amit kínálunk:
     Órabér: 13,69-15,10€ bruttó/ óra, + 26,40€ nettó Auslöse/nap
     Hosszútávú munkalehetőség, ausztriai bejelentéssel
     Biztosított és a munkáltató által fizetett szállás
     Magyar nyelvű kapcsolattartó személy

    Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmét német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu e-mail címre várjuk vagy hívjanak bennünket a +36 702 362 030-as vagy a
    +421 950 654 464 –es telefonszámainkon. Kapcsolattartó személy: Mgr. Keszeli Annamária