Hľadáme skúsených elektrikárov na dlhodobú prácu do Rakúska, do regiónu Voralrberg aj s možnosťou okamžitého nástupu. Dôležité je ovládanie nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni.

    Pracovná náplň:

    – Elektroinštalácie, elektromontáže
    – Inštalácia rozvodov, hĺbenie rýh pre káble v stenách,
    – Montáž elektrotechnických zariadení na stavbách domov, resp. montáž rozvodných skríň
    – Kompletné elektroinštalačné práce v novostavbách, domoch
    – Montáž prípojok, elektrických rozvodov, zariadení

    Požiadavky:

    – Ukončené odborné vzdelanie
    – Prax v odbore min. 2 roky
    – Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/ B1
    – Vlastné auto a vodičský preukaz typu B

    Ponúkame:

    – Platobné podmienky: 11,76€ brutto/h – 13,20 brutto/h + 26,40 € Auslöse netto/deň
    – Hradené, zabezpečené ubytovanie
    – TPP s rakúskym zamestnávateľom
    – 14.plat
    – Platba daní, sociálnych príspevkov
    – Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce

    Ak Vás pracovná ponuka zaujala Vaše životopisy posielajte na info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky na tel. č.: + 421 950 654 464.