Hľadáme šikovných – nemecky hovoriacich elektrikárov do Nemecka , po telefonickom rozhovore behom jedného týždňa. Ubytovanie v panzionoch, hradí zamestnávateľ.

Voľné miesta pre priemyselných, alebo stavebných elektrikárov.

Vaša pracovná náplň:

• sanácia starých objektov

• vykonávanie elektrickej inštalácie v nových budovách, rodinných domoch, firmách

• osadenie elektrických káblov

• napájanie zásuviek, vypínačov, svietidiel

• montáž elektrických zariadení

Čo požadujeme:

• komunikatívna znalosť nemčiny A2/B1

• ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik

• prax v odbore

• vlastné auto

• samostatná práca

• iniciatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce

Čo Vám ponúkame:

• začínajúci plat od 2000€/netto – pri dobrej znalosti jazyka aj viac

• nemecká pracovná zmluva

• práca na trvalý pracovný pomer

• zabezpečené ubytovanie/platí zamestnávateľ

• stabilná práca počas celého roka

• možnosť pracovať nadčasy

• polročné prémie (vianočné , letné)

• kompletný pracovný odev hradený zamestnávateľom raz ročne

• pomoc pri vybavení príspevku na dieťa

• podpora koordinátora v Nemecku hovoriaceho slovensky, česky a maďarsky

Oslovila Vás naša ponuka?

Zašlite nám Váš životopis na info@prestigework.eu,

alebo nás kontaktujte telefonicky + 421 950 654 464

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?