Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Hledáme pracovníky do skladu do západní části Rakouska s možností nástupu od ledna 2019.

    Náplň práce:

    – Řízení vysokozdvižného vozíku

    Požadavky:

    – Požadovaná praxe – 2 roky
    – Průkaz VZV
    – Jeřábnický průkaz
    – Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni – B1
    – Vlastní auto a řidičský průkaz typu B

    Nabízíme:

    – Nástup: od ledna
    – Trvalý pracovní poměr s německým zaměstnavatelem
    – Nástupní plat: 10 €–13 € brutto/hodina + 26,40 € Auslöse netto/den
    – Zabezpečené ubytování

    Pokud Vás nabídka zaujala, Vaše životopisy v německém jazyce posílejte na e-mailovou adresu: info@prestigework.eu nebo nás kontaktujte na tel. č.: +421 950
    654 464. Ozvěte se nám – Těšíme se na Vaše otázky!