Kezdés: 2022.05.09.
    Munkavégzés helye: 4780 Schärding

    Feladatok:
    – Falak felhúzása téglából, természetes kövekből, betonból, beton készelemekből vagy más építőanyagból
    – Boltívek és boltozatok falazása, kémények, füstcsövek, födémek, lépcsők, párkányok, belső és külső falak megépítése
    – Habarcs vagy beton keverése kézzel vagy géppel, vakoló munka végzése

    Elvárások:
    – Befejezett szakirányú végzettség
    – Munkatapaszalat min. 2 – 3 év
    – Német nyelvismerete A2/B1-es szinten
    – Saját autó és jogosítvány

    Amit kínálunk:
    – Fizetési feltételek: 14,67€ bruttó/óra + 26,40€ Auslöse nettó/munkanap
    – Biztosított és a munkáltató áltál fizetett szállás
    – Ausztriai bejelentés és szerződés
    – 13. és 14. fizetés
    – Szabadság
    – Magyar nyelvű kapcsolattartó személy

    Ha az állásajánlat felkeltette figyelmét német nyelvű életrajzát küldje az info@prestigework.eu címre vagy hívjon bennünket telefonszámainkon: +36 702 362 030 ; + 421 950 654 464 . Várjuk
    jelentkezését. Kapcsolattartó személy: Mgr. Keszeli Annamária