Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Pro našeho významného klienta v Německu hledáme s nástupem ihned stavební a průmyslové elektrikáře na elektroinstalaci nových budov a firem.

    Popis pracovní pozice:

    • čtení a porozumění elektrotechnických výkresů a symbolů,
    • provádění elektrické instalace v nových budovách, firmách,
    • osazení elektrických kabelů,
    • nouzová svítidla, protipožární systémy, hlásiče,
    • montáž elektrických zařízení,
    • montáž kovových roštů,
    • zapojování elektrických rozvodných skříní.

    Požadavky:

    • komunikativní znalost němčiny A2/B1 – u dvojice stačí, když jeden ovládá německý jazyk,
    • ukončené vzdělání – elektrikář, elektrotechnik, elektromontér nebo elektromechanik,
    • praxe v oboru minimálně 2 roky,
    • vlastní auto, u dvojice stačí, když ho vlastní jedna osoba,
    • samostatná práce,
    • spolehlivost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce.

    Nabídka:

    • Nástupní plat 2200 – 2500 € netto/měsíc.
    • Ubytování hrazeno a zabezpečeno zaměstnavatelem.
    • TTP s německým zaměstnavatelem.
    • Možnost pracovat přesčasy.
    • Týdenní zálohy.
    • Stabilní a dlouhodobá práce s nástupem ihned.
    • Platba daní a sociálních příspěvků zaměstnavatelem.
    • Rodinné přídavky na dítě.
    • Nárok na dovolenou.
    • Možnost pracovat na turnusy, po dohodě se zaměstnavatelem.
    • Velmi dobrá podpora od našeho týmu.
    • POZOR! Staň se naším novým zaměstnancem a získej garantovanou 500 € prémii.