Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    S nástupem od ledna 2019 hledáme zkušené svářeče na svařování s různými metodami na dlouhodobou práci do Rakouska, do města Munderfing.

    Náplň práce:

    – Svařování kovových součástek
    – Údržba a péče nástrojů

    Požadavky:

    – Německý jazyk na úrovni A2
    – Ukončené odborné vzdělání
    – Praxe v oboru min. 2 roky
    – Svářečský průkaz
    – Auto a řidičský průkaz

    Co nabízíme:

    – Základní mzda: od 2200 € brutto/měsíc
    – Zabezpečené ubytování
    – Dlouhodobou práci
    – Pracovní smlouvu s rakouským zaměstnavatelem
    – Nástup od ledna

    V případě zájmu o tuto pracovní pozici Vaše německé životopisy posílejte na info@prestigework.eu nebo nás kontaktujte telefonicky na telefonním čísle +421 950 654 464.