Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Nabízíme pracovní příležitost pro zkušené elektrikáře na trvalý pracovní poměr na území celého Rakouska s nástupem od ledna 2019 nepřetržitě.

    Co bude Vaším úkolem?

    – Elektroinstalace, elektromontáže
    – Instalace rozvodů, hloubení rýh pro kabely ve stěnách
    – Montáž elektrotechnických zařízení na stavbách domů, resp. montáž rozvodných skříní
    – Kompletní elektroinstalační práce v novostavbách, domech
    – Montáž přípojek, elektrických rozvodů, zařízení

    Požadavky:

    – Ukončené odborné vzdělání
    – Praxe v oboru je požadována minimálně 2–3 roky
    – Znalost německého jazyka na úrovni A2/B1
    – Vlastní auto a řidičský průkaz typu B
    – Spolehlivost, preciznost, flexibilita

    Nabízíme:

    – TPP s rakouským zaměstnavatelem
    – Výborné platební podmínky: 11 €–14 € brutto/hodina + 26,40 € Auslöse/den
    – Příspěvek na cestovní náklady
    – Hrazené a zajištěné ubytování
    – Nástup od ledna 2019
    – 13. a 14. plat
    – Slovenská kontaktní osoba

    Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, Vaše životopisy v německém jazyce posílejte e-mailem na e-mailovou adresu: info@prestigework.eu nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle +421 950 654 464.