Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Nabízíme pracovní příležitost pro zkušené elektrikáře na území Německa do města Köln s nástupem od 21. 1. 2019 na elektroinstalační práce.

    Náplň práce:

    – Instalace a servis elektrického zařízení
    – Výroba, instalace a oprava elektrických zařízení
    – Diagnostika a odstraňování závad
    – Údržba a nastavování elektrického a elektronického příslušenství
    – Návrh rozmístění elektrického vedení
    – Zapojení elektrických zařízení do sítě

    Požadavky:

    – Znalost německého jazyka alespoň na úrovni A2
    – Ukončené odborné vzdělání
    – Praxe v oboru – min. 2 roky
    – Vlastní auto a řidičský průkaz

    Nabízíme:

    – Nástupní plat: 13 € brutto/hodina + 50 € Auslöse/den
    – Ubytování zabezpečené zaměstnavatelem
    – Možnost pracovat přesčasy (25 %)
    – Pracovní smlouva s německým zaměstnavatelem na TPP
    – Stabilní a dlouhodobá práce s nástupem od ledna 2019
    – Platba daní, sociálních příspěvků a rodinné přídavky na dítě
    – Nárok na dovolenou podle zákoníku práce
    – Možnost výkonu práce na turnusy 3/1, 4/1 ale je dovoleno i po 1,5 týdnu si vybrat delší víkend volna

    Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, Vaše životopisy v německém jazyce posílejte na info@prestigework.eu nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +421 950 654 464.