Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Hledáme zkušené operátory pro svařovací roboty na dlouhodobou práci do Rakouska. Hlavním úkolem bude práce se svařovacími roboty a MAG svařování. Místo výkonu práce: západní Rakousko a nástup leden 2019.

    Náplň (druh) práce:

    – Obsluha svařovacího robota
    – Stehování jednoduchých podsestav svařenců malých rozměrů
    – Svařování jednoduchých podsestav materiál třídy 10, 11
    – Stehování sestav v přípravku
    – Stehování detailů na sestavy pomocí šablon
    – Čištění rozstřiků okolí svaru

    Požadavky:

    – Ukončené odborné vzdělání
    – Praxe v oboru je požadována min. 2 roky
    – Německý jazyk na komunikativní úrovni – B1
    – Svářečský průkaz
    – Vlastní auto a řidičský průkaz

    Nabízíme:

    – TPP s rakouským zaměstnavatelem
    – Výborné platební podmínky: 11 €–14 € brutto/hodina + 26,40 € Auslöse/den
    – Zabezpečené ubytování
    – 13. a 14. plat
    – Slovenská kontaktní osoba

    V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete co nejdetailnější životopisy v německém jazyce s Vaší pracovní historií na e-mailovou adresu: info@prestigework.eu nebo nás kontaktujte telefonicky: +421 950 654 464.