Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Pracovná náplň:

    Hľadáme elektrikára na montáž lámp v Münchene, project trvá cca 6-7 týždňov. Po
    ukončení projektu, zabezpečené nové nasadenie.

    Požiadavky:

    • komunikatívna znalosť nemeckého jazyka B1. Znalosť AJ vítaná
    • ukončené vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik,
    • prax v odbore min 2 roky,
    • je potrebné mať vlastné auto,
    • zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, rozhodnosť,
    • iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov

    Ponúkame:

    • nástupný plat :13€ /h netto vrátane diéty –cca 2100-2200€ netto na 21x8h odpracovaných hodín
    • možnosť pracovať nadčasy +50% príplatok na každú hodinu
    • v prípade potreby firemné auto
    • ubytovanie zabezpečené a platené zamestnávateľom
    • týždenné zálohy od 100€-200€
    • pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
    • stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
    • platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
    • nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
    • Ročne 1-2krát hradená pracovná odev
    • možnosť výkonu práce na turnusy na základe dohody so zamestnávateľom
    • POZOR! Ako pomoc pri rozhodovaní Vám ponúkneme 500 € prémiu k druhej výplate- ak ste už dlhodobo zamestnaný v Nemecku alebo v Rakúsku, a uvažujete
    o zmene zamestnania.

    Ozvite sa nám – Tešíme sa na Vaše otázky!

    V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite čo najdetailnejšie životopisy s Vašou pracovnou históriou.
    mail: info@prestigework.eu
    tel:0950 654 464