Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Hľadáme skúsených elektrikárov s dlhoročnou praxou do Nemecka, do firmy Umicore aj s možnosťou okamžitého nástupu.

    Náplň práce:

    – Montáž výrobných liniek

    Požiadavky:

    – Ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér, elektromechanik
    – Požadovaná prax v odbore min 3 roky
    – Znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1
    – Auto a vodičský preukaz typu B
    – Spoľahlivosť, samostatná práca, precíznosť

    Ponúkame:

    – Platobné podmienky: 13€ brutto/hodina + 24€ Auslöse netto/deň
    – Ubytovanie hradené a zabezpečené zamestnávateľom
    – Príspevok na cestovné náklady vo výške 200€
    – TTP s nemeckým zamestnávateľom
    – Možnosť pracovať nadčasy
    – Stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
    – Platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
    – Rodinné prídavky na dieťa
    – Nárok na dovolenku
    – Možnosť výkonu práce na turnusy 3/1,4/1

    Ak Vás pracovná ponuka oslovila Vaše životopisy v nemeckom jazyku nám posielajte na info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky na telefónnom čísle: + 421 950 654 464