Hľadáme maliarov na rakúsku pracovnú zmluvu do Rakúska, do mesta Weiz s nástupom od 19.8.

    Náplň práce:

    – Maliarske práce v interiéri i exteriéri

    Požiadavky:

    – Ukončené odborné vzdelanie
    – Prax v odbore min. 2-3 roky
    – Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
    – Vlastné auto a vodičský preukaz

    Ponúkame:

    – Platobné podmienky: 10,40€ – 13,10€ brutto/hodina + 26,40€ Aulöse netto/deň
    – Zabezpečené a čiastočne hradené ubytovanie
    – Príspevok na ubytovanie vo výške 15€ netto/deň
    – Práca na trvalý pracovný pomer s rakúskym zamestnávateľom
    – Platba daní, sociálnych príspevkov
    – Slovenská kontaktná osoba

    Ak Vás pracovná ponuka zaujala Vaše životopisy posielajte na info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky: + 421 950 654 464.