Chceli by ste ročne zarobiť netto 28 000 Eur ? Tak je tu šanca pre Vás! Pre našu partnerskú nemeckú agentúru hľadáme šikovných a skúsených priemyselných a stavebných elektrikárov na dlhodobú prácu do Nemecka s nástupom každý pondelok s hradeným a zabezpečeným ubytovaním.

    Originál prezentácie pracovnej ponuky od našej partnerskej firmy vrátane všetkých detailov v nemeckom jazyku si môžete pozrieť po kliknutí sem. Prezentácia má cca 6MB a pri pomalšom internetovom pripojení chvíľu potrvá než sa celá načíta, prosíme teda o strpenie.

    Náplň práce:

    – Čítanie a porozumenie elektrotechnických výkresov a symbolov
    – Vykonávanie elektrickej inštalácie v nových budovách, firiem
    – Osadenie elektrických káblov
    – Núdzové svietidlá, protipožiarne systémy, hlásiče
    – Montáž elektrických zariadení
    – Montáž kovových roštov
    – Zapájanie elektrických rozvodných skríň

    Požiadavky:

    – Ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér, elektromechanik
    – Požadovaná prax v odbore min. 2-3 roky
    – Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
    – Auto a vodičský preukaz
    – Spoľahlivosť, samostatná práca, precíznosť

    Ponúkame:

    – Nástupný plat 2343 netto/mesiac na 40 odpracovaných hodín týždenne s kombináciou s kilometrami
    – Ubytovanie hradené a zabezpečené zamestnávateľom
    – TPP s nemeckým zamestnávateľom
    – Možnosť pracovať nadčasy
    – Týždenné zálohy do výšky 200€
    – Stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
    – Platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
    – Rodinné prídavky na dieťa
    – Nárok na dovolenku
    – Možnosť pracovať na turnusy, po dohode so zamestnávateľom

    Ak Vás pracovná ponuka oslovila Vaše životopisy v nemeckom jazyku nám posielajte na info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky na telefónnom čísle: + 421 950 654 464.