S nástupom od januára 2019 hľadáme skúsených zváračov na zváranie s rôznymi metódami na dlhodobú prácu do Rakúska, do mesta Munderfing.

    Náplň práce:

    – Zváranie kovových súčiastok
    – Údržba a starostlivosť nástrojov
    – Požiadavky:
    – Nemecký jazyk na úrovni A2
    – Ukončené odborné vzdelanie
    – Prax v odbore min. 2 roky
    – Zváračský preukaz
    – Auto a vodičský preukaz

    Čo ponúkame:

    – Základná mzda: od 2200€ brutto/mesiac
    – Zabezpečené ubytovanie
    – Dlhodobú prácu
    – Pracovnú zmluvu s rakúskym zamestnávateľom
    – Nástup od januára

    V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu Vaše nemecké životopisy posielajte na info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky na telefónnom čísle +421 950 654 464.