Pre rakúsku partnerskú personálnu agentúru hľadáme dobrých zváračov hliníka s technológiou WIG. Dôležité je ovládanie nemeckého jazyka na úrovni A2/B1(komunikatívna).

    Nástup: 29.10. 2018

    Miesto: Viedeň

    Náplň práce:

    – Skúsenosti so zváraním hliníkových konštrukcií a výrobkov metódou WIG

    Požiadavky

    – komunikatívna znalosť nemeckého jazyka A2/B1.
    – prax v odbore – požadovaná
    – platný zváračský preukaz u zváračov – výhoda ale nie je podmienkou
    – je potrebné mať vlastné auto
    – presnosť, samostatnosť, iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov

    Ponúkame

    – nástupný plat :11,36 /h/bruttó + diéta 26,40€/netto na každý odpracovaný deň
    – ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom
    – týždenné zálohy od 100€-200€
    – pracovná zmluva s rakúskym zamestnávateľom na TPP
    – stabilná a dlhodobá práca
    – platba daní, sociálnych príspevkov
    – nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
    – Kontaktná osoba v SK,CZ,HU a DE

    Ak inzerovaná ponuka práce nezodpovedá 100% k Vášmu profilu, oplatí sa u nás informovať, pretože máme veľa ďalších otvorených pozícií. Vaše profesionálne potreby berieme do úvahy.

    Ozvite sa nám – Tešíme sa na Vaše otázky!

    V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite čo najdetailnejšie životopisy s Vašou pracovnou históriou. mail: info@prestigework.eu tel:0950 654 464