Nástup: 16.08.2021
    Miesto výkonu práce: 6130 Schwaz

    Pracovná náplň:
    – Pripravovanie murárskej malty, betónu, poterov a omietok
    – Murovanie nosných, deliacich a výplňových stien, stĺpov, klenieb, komínov a krbov
    – Kontrolovanie rovinnosti stien pomocou murárskej laty s vodováhou
    – Zhotovovanie a opravovanie vnútorných a vonkajších omietok

    Požiadavky:
    – Ukončené odborné vzdelanie
    – Prax v odbore požadovaná min. 2-3 roky
    – Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
    – Vlastné auto a vodičský preukaz

    Ponúkame:
    – Platobné podmienky: 13,09- 15,37€ brutto/ hodina + 26,40€ Auslöse netto/deň
    – Zabezpečené a čiastočne hradené ubytovanie zamestnávateľom
    – Príspevok na ubytovanie: 15 euro netto/ deň (pondelok- štvrtok)
    – Práca na trvalý pracovný pomer s rakúskym zamestnávateľom
    – Platba daní, sociálnych príspevkov
    – Dovolenka zo zákona
    – 13. a 14. plat
    – Slovenská kontaktná osoba

    Ak Vás pracovná ponuka zaujala Vaše životopisy posielajte na info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky: + 421 950 654 464.