Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Nástup: 16.08.2021
    Miesto výkonu práce: Salzburg

    Náplň práce:
    – MIG zváranie

    Požiadavky:
    – Ukončené odborné vzdelanie
    – Prax – min. 2-3 roky
    – Platný zváračsky certifikát
    – Nemecký jazyk na úrovni A2/B1
    – Vlastné auto a vodičský preukaz

    Čo Vám ponúkame:
    – Platobné podmienky: 12,87€ -13,75€ brutto/ hodina + 26,40 € Auslöse/deň
    – Zabezpečené a čiastočne hradené ubytovanie
    – Príspevok na ubytovanie 15€ netto/deň: PO – Štvr.
    – TPP s rakúskym zamestnávateľom
    – Stabilná dlhodobá práca na rakúsku zmluvu
    – 13. a 14 plat
    – Dovolenka zo zákona
    – Slovenská kontaktná osoba

    V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite životopis v nemeckom jazyku mailom na emailovú adresu: info@prestigework.eu alebo kontaktujte nás na telefónnom čísle: +421 950 654 464