Miesto výkonu práce: 64579 Gernsheim
    Nástup: 14.02.2022

    Pracovná náplň:
    – MAG zváranie

    Požiadavky:
    – Ukončené odborné vzdelanie
    – Prax v odbore min. 2-3 roky
    – Nemecký jazyk na úrovni A2
    – Platný zváračský certifikát
    – Vlastné auto a vodičský preukaz typu B

    Ponúkame:
    – Nástupný plat: 12,79€ brutto/hodina + 20€ netto Auslöse/ pracovný deň
    – Ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom
    – Možnosť pracovať nadčasy (25%)
    – Týždenné zálohy do výšky 200€
    – Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
    – Stabilná a dlhodobá práca
    – Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
    – Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
    – Slovenská kontaktná osoba

    V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu Vaše životopisy v nemeckom jazyku posielajte na emailovú adresu info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky + 421 950 654 464. Kontaktná osoba: Mgr. Annamária Keszeli