Miesto výkonu práce: 53840 Troisdorf, Nemecko
    Nástup: 17.01.2022

    Náplň práce:
    – Montáž skriňových rozvádzačov
    – Inštalácia a zapojenie skriňových rozvádzačov
    – Práca podľa schémy zapojenia
    – Skúška základných funkcií, a uvedenie do prevádzky

    Požiadavky:
    – Ukončené odborné vzdelanie
    – Prax v odbore požadovaná min. 2-3 roky
    – Znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1
    – Vlastné auto a vodičský preukaz typu B

    Ponúkame:
    – Nástupný plat : 13,50 € brutto/hodina + 50€ Auslöse netto/deň
    – Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
    – Nástupný bonus 300€
    – Týždenné zálohy do výšky 200€
    – Možnosť pracovať nadčasy (25%)
    – Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
    – Stabilná a dlhodobá práca
    – Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
    – Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce

    V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite svoj životopis v nemeckom jazyku mailom na emailovú adresu: info@prestigework.eu alebo kontaktujte nás telefonicky na tel. č.: +421 950
    654 464. Kontaktná osoba: Mgr. Annamária Keszeli