Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Hľadáme skúsených elektrikárov na prácu do Rakúska s hradeným a zabezpečeným ubytovaním.
    Nástup: 09.11.2020
    Miesto výkonu práce: Kaprun

    Pracovná náplň:

    – Vykonávanie elektrickej inštalácie v nových budovách, firiem
    – Osadenie elektrických káblov
    – Montáž elektrických zariadení
    – Čítanie a porozumenie elektrotechnických výkresov a symbolov

    Požiadavky:

    – Ukončené odborné vzdelanie
    – Prax v odbore požadovaná 2-3 roky
    – Znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni A2/B1
    – Vlastné auto a vodičský preukaz typu B

    Ponúkame:

    – Platobné podmienky: 13,55€ brutto/hodina + Auslöse 13,20€ netto/deň
    – Zabezpečené a hradené ubytovanie v plnej výške
    – 13. a 14 plat vyplácaný mesačne -200€/mesiac
    – Rakúska pracovná zmluva, dlhodobá práca na TPP
    – Platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
    – Slovenská kontaktná osoba

    Ak Vás pracovná ponuka oslovila Vaše životopisy v nemeckom jazyku nám posielajte na info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky na telefónnom čísle: + 421 950 654 464