Ponúkame pracovnú príležitosť pre MAG zváračov na dlhodobú prácu do Nemecka.

    Miesto výkonu práce: Trier

    Nástup: 19.11.2018

    Náplň práce:

    – Skúsenosti so zváraním metódou MAG

    Požiadavky:

    – Znalosť nemeckého jazyka A2. Vo dvojici stačí znalosť jazyka u jedného kandidáta, ale odbornosť sa vyžaduje u každého
    – Prax v odbore – požadovaná
    – Je potrebné mať vlastné auto
    – Presnosť, samostatnosť, iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov

    Ponúkame:

    – Nástupný plat :11,83€ /h – 12,51€/h + diéta 45-50€ na každý odpracovaný deň
    – Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom v penzióne
    – Týždenné zálohy do 200€
    – Možnosť pracovať nadčasy
    – Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
    – Stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
    – Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
    – Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce

    V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite čo najdetailnejšie životopisy s Vašou pracovnou históriou na emailovú adresu: info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky: +421 950 654 464.