Ponúkame pracovnú príležitosť pre skúsených zámočníkov a zváračov na území celého Rakúska na TPP, s výbornými platobnými podmienkami, zabezpečeným a hradeným ubytovaním, s možnosťou nástupu od januára 2019 nepretržite po celý rok.

    Náplň práce:

    Zámočnícke práce:
    – Klasická práca s oceľou a prístrojmi
    – Samostatné sústruženie a kontrola vyrobených dielov
    – Montáž a demontáž
    – Výroba brán, zábradlí, prístreškov, plotov …
    Zváracie práce:
    – Zváranie kovov v súlade s technickou dokumentáciou.
    – Stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov.
    – Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie
    – Čistenie, leštenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov.
    – Kontrolovanie kvality zvarov pomocou sérií skúšok.
    – Ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave.

    Požiadavky:

    – Ukončené odborné vzdelanie
    – Prax – min. 2 roky
    – Nemecký jazyk na úrovni A2/B1
    – Spoľahlivosť
    – Vlastné auto a vodičský preukaz

    Čo Vám ponúkame:

    – TPP s rakúskym zamestnávateľom
    – Výborné platobné podmienky: 11€-14€ brutto/ hodina + 26.40 € Auslöse/deň
    – Príspevok na cestovné náklady
    – Hradené a zabezpečené ubytovanie
    – 13. a 14 plat
    – Slovenská kontaktná osoba

    V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite životopis v nemeckom jazyku mailom na emailovú adresu: info@prestigework.eu alebo kontaktujte nás na telefónnom čísle: +421 950 654 464