Ponúkame pracovné príležitosti na dlhodobú prácu pre stolárov v Nemecku, v regiónoch Baden – Württemberg a Bayern s nástupom nepretržite po celý rok.

    Náplň práce:

    – Spracovanie výkresov a dokumentácia
    – Príprava vhodných materiálov
    – Merania a rozvrhnutie drevených prvkov pre prácu
    – Strojné obrábanie materiálov
    – Výroba nábytku, interiérových prvkov, umeleckých predmetov
    – Povrchová úprava dreva lakovanie, tmelením
    – Nastavovanie a údržba strojov

    Požiadavky:

    – Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
    – Ukončené odborné vzdelanie
    – Prax v odbore min. 2 roky
    – Vlastné auto a vodičský preukaz typu B

    Ponúkame:

    – Platobné podmienky: 10,50€ – 11,83€ brutto/h
    – Príspevok na ubytovanie, stravu a na cestovné dohodou
    – Ubytovanie zabezpečené
    – Možnosť pracovať nadčasy
    – Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
    – Stabilná a dlhodobá práca
    – Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
    – Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
    – Možnosť pracovať na turnusy

    V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite čo najdetailnejšie životopisy v nemeckom jazyku s Vašou pracovnou históriou na emailovú adresu: info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky: +421 950 654 464.