Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Pre našich nemeckých partnerov hľadáme šikovných elektrikárov na elektroinštalačné práce priemyselných hál od začiatku roka 2018. Práce sa vykonávajú v skupinách vždy podľa denného plánu a poriadku. Miesto práce – stredné a južné Nemecko. Nástup od: 22.01.2018.

    Pracovná náplň:

    • Pripojenie kabeláže k rozdeľovačom a priemyselným zariadeniam.
    • Osadenie káblov,
    • montovane žlabov
    • zapájanie zásuviek, lámp, prípadne rozvádzačov.
    • Elektroinštalácie budov a firiem.
    • Operatívne riešenie vzniknutých problémov.

    Miesto: Nemecko, Baden Württenberg
    Klient: Nemecké elektrofirmy

    Termín uzávierky:

    nepretržite

    Požiadavky

    • komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka A2 / B1. Nie je nutná znalosť jazyka u všetkých elektrikárov ak sú v skupinách
    • ukončené vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik,
    • prax v odbore min 2 roky,
    • je potrebné mať vlastné auto,
    • zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, rozhodnosť,
    • iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov

    Ponúkame:

    • nástupný plat :11,50€ /h +45€ diéta na každý odpracovaný deň
    • do skúšobnej dobe automatické zvýšenie platov
    • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom,nie robotnícka ubytovňa
    • týždenné zálohy od 100€-200€
    • možnosť pracovať nadčasy
    • pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
    • stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
    • platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
    • nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
    • Ročne 1-2krát hradená pracovná odev, vianočný a letný bonus
    • možnosť výkonu práce na turnusy 3/1,4/1 ale je dovolené aj po 1,5 týždni si vybrať dlhší výkend volna.

    Ozvite sa nám – Tešíme sa na Vaše otázky!
    V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite čo najdetailnejšie životopisy s Vašou pracovnou históriou.
    mail: info@prestigework.eu tel:0950 654 464
    web: www.prestigework.eu