Ponúkame prácu pre elektrikárov a elektromontérov so znalosťou nemeckého jazyka v Nemecku a Rakúsku. Elektroinštalačné práce sa vykonávajú v skupinách vždy podľa denného plánu pod riadením vedúceho pracovníka projektu, väčšinou sú to novostavby priemyselných areálov,budov.

    Pracovná náplň

    Všeobecné elektroinštalačné práce, ako:
    – pripojenie kabeláže k rozdeľovačom a priemyselným zariadeniam.
    – osadenie káblov
    – montovanie žlabov
    – zapájanie zásuviek, lámp, prípadne rozvádzačov
    – inštalácia protipožiarných systémov
    – inštalácia núdzových svietidiel

    Požiadavky

    – komunikatívna znalosť nemeckého jazyka A2 / B1, v skupinách stačí ak jedna osoba ovláda jazyk
    – ukončené vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik,vyhlaška §21,
    – prax v odbore min 2 roky
    – je potrebné mať vlastné auto
    – zodpovednosť, presnosť, samostatnosť

    Ponúkame

    – plat závisí od pracovných skúseností a znalosti nemeckého jazyka
    – ubytovanie zabezpečené a platené zamestnávateľom,nie ubytovňa
    – týždenné zálohy do200€
    – pracovná zmluva s nemeckým alebo rakúskym zamestnávateľom na TPP
    – stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
    – platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
    – nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
    – Ročne 1-2krát hradená pracovná odev, vianočný a letný bonus
    – možnosť výkonu práce na turnusy 3/1,4/1 ale je dovolené aj po 1,5 týždni si vybrať dlhší víkend volna.