Hľadáme šikovných elektrikárov na dlhodobú prácu do Nemecka, do mesta Villingen-Schwenningen s možným nástupom od 14.1.2019.

    Náplň práce:

    – Pripojenie kabeláže k rozdeľovačom a priemyselným zariadeniam
    – Osadenie káblov
    – Montovane žlabov
    – Zapájanie zásuviek, lámp, prípadne rozvádzačov
    – Elektroinštalácie budov a firiem
    – Operatívne riešenie vzniknutých problémov

    Požiadavky:

    – Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1
    – Ukončené odborné vzdelanie
    – Prax požadovaná min. 2-3 roky
    – Vlastné auto a vodičský preukaz B

    Čo ponúkame:

    – Nástupný plat :13,00€ brutto/hodina +50€ netto Auslöse na každý odpracovaný deň
    – Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
    – Týždenné zálohy do výšky 200€
    – Možnosť pracovať nadčasy (25%)
    – Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
    – Stabilná a dlhodobá práca
    – Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
    – Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
    – Možnosť výkonu práce na turnusy 3/1,4/1 ale je dovolené aj po 1,5 týždni si vybrať dlhší víkend voľna

    Ak Vás ponuka oslovila Vaše životopisy v nemeckom jazyku posielajte na emailovú adresu info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: + 421 950 654 464.