Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    S nástupom od januára 2019 hľadáme skúsených potrubárov na montáž potrubných systémov do Nemecka, do mesta Rendsburg.

    Pracovná náplň:

    – Práca s technickými výkresmi a izometriami
    – Pripájanie
    – Požiadavky:
    – Ukončené odborné vzdelanie
    – Prax v odbore požadovaná: min 2-3 roky
    – Nemecký jazyk na úrovni B1 (pri skupinách stačí, ak jeden ovláda jazyk)
    – Vlastné auto a vodičský preukaz typu B

    Ponúkame:

    – Platobné podmienky: od 13€ brutto/hodina + Auslöse 40€/deň
    – Zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
    – Ubytovanie: zabezpečené

    V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite čo najdetailnejšie životopisy v nemeckom jazyku s Vašou pracovnou históriou na emailovú adresu: info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky: +421 950 654 464.