Nevyžaduje sa veľká odbornosť, skôr pomocná práca(Helfer). Ponuka je obmedzená počtom ľudí, máte predposlednú šancu si do Vianoc zarobiť peknú sumu peňazí. Na pozíciu stavebný elektrikár je momentálne voľných 8 pracovných miest, s nástupom ihneď.

    Miesto práce – stredné a južné Nemecko.

    Popis pracovnej pozície:

    • Čítanie a porozumenie elektrotechnických výkresov a symbolov
    • vykonávanie elektrickej inštalácie v nových budovách, firiem
    • osadenie elektrických káblov
    • napájanie zásuviek, vypínačov, svietidiel
    • montáž kovových roštov

    Požiadavky:

    • komunikatívna znalosť nemčiny A2/B1
    • ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo
    elektromechanik
    • prax v odbore min 2 roky
    • vlastné auto, pri dvojici stačí ked má jedna osoba
    • samostatná práca
    • spoľahlivosť,zodpovednosť, schopnosť tímovej spolupráce

    Ponuka:

    – začínajúci plat 11,50€ / h brutto
    – 45€ diéta na každý odpracovaný deň, na nedeľu 20€
    – po 9 mesiacoch 12,20 € + 50 €
    – týždenné zálohy
    – ubytovanie zabezpečuje zamestnávatel
    – možnosť pracovať nadčasy
    – pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
    – stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
    – platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
    – rodinné prídavky na dieťa
    – nárok na dovolenku
    – vianočné prémie
    – ročne 1-2 krát hradia pracovnú odev
    – možnosť pracovať na turnusy, po dohode so zamestnávatelom
    – veľmi dobrá podpora od našeho tímu

    Ozvite sa nám – Tešíme sa na Vaše otázky! Prosíme v prípade záujmu o pozíciu
    pošlite nám čo najdetailnejšie životopisy, z ktorých vyplýva, akými prácami ste boli
    poverení vo svojich doterajších pracovných pomeroch.