Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Elektroinštalácia polyfunkčných budov,bytových domov prípadne montáž priemyselných hál,montáž elektrických zariadení. Vyžaduje sa komunikatívna znalosť nemčiny A2/B1. Ide o stabilnú celoročnú prácu. Dobrý plat plus prémie a ďalšie zamestnanecké výhody.

    Mzda:od 2000 eur netto/167 odpracovaných hodín/ubytovanie celkovo hradí zamestnávateľ

    Vaša pracovná náplň:

    • Elektroinštalácia polyfunkčných budov,bytových domov prípadne montáž priemyselných hál,montáž elektrických zariadení
    • sanácia starých objektov

    • vykonávanie elektrickej inštalácie v nových budovách, rodinných domoch, firmách

    • osadenie elektrických káblov

    • napájanie zásuviek, vypínačov, svietidiel

    • montáž elektrických zariadení

    Čo požadujeme:

    • komunikatívna znalosť nemčiny A2/B1

    • ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik

    • prax v odbore

    • vlastné auto

    • samostatná práca

    • iniciatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce

    Čo Vám ponúkame:

    • začínajúci plat od 2000€/netto – pri dobrej znalosti jazyka aj viac

    • nemecká pracovná zmluva

    • práca na trvalý pracovný pomer

    • zabezpečené ubytovanie/platí zamestnávateľ

    • stabilná práca počas celého roka

    • možnosť pracovať nadčasy

    • pomoc pri vybavení príspevku na dieťa

    • podpora koordinátora v Nemecku hovoriaceho slovensky, česky a maďarsky

    Oslovila Vás naša ponuka?

    Zašlite nám Váš životopis na info@prestigework.eu,

    alebo nás kontaktujte telefonicky + 421 950 654 464