Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Rozširujeme náš tím a hľadáme do partie daľších- elektrikárov, mechatronikov, mechanikov, montérov so znalosťou nemeckého jazyka. Montujeme výrobné linky+ rozvodové skrine podla dokumentácie, senzory,systémy profibus, profinet atd. Jazyk sa u každého vyžaduje kvôli samostatnosti jednotlivca.
    Mechanici- zostavujú dopravníky, výrobné linky, jednotlivé diely, pneumatické a hydraulické zariadenie tiež podľa dokumentácie.

    Miesto práce: okolie Karlsruhe

    Popis pracovnej činnosti:

    Jedná sa o celoročný projekt, práca sa vykonáva vo výrobnej hale na viacerých projektoch. Po zostave sa linky rozoberú na jednotlivé časti, prevezú k objednávateľovi a znova sa poskladajú.
    Objednávateľ zvykne byť aj na Slovensku.

    Jedná sa o celoročný projekt, kde sa práca sa vykonáva v hale vždy na jednom mieste. 2 slov. elektrikári tam pracujú už 7mesiac.

    Platové podmienky

    – 18€ – 20€/ hodina na živnosť – podľa kvalifikácie

    Požiadavky

    – Dokončené odborné vzdelávanie ako elektrikár, (zameraním priemyselnej elektroniky-technik) , mechatroniker, alebo podobná kvalifikácia
    – mechanik tiež s kvalifikovaný s praxou
    – zodpovednosť, presnosť, iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov
    – vyžaduje sa komunikatívna znalosť nemeckého jazyka B1/B2
    – vodičský preukaz a vlastné auto

    Pracovný čas

    – Možnosť pracovať denne 11 hodín a aj v sobotu.

    Ak Vás ponuka oslovila ozvite sa nám – Tešíme sa na Vaše otázky!

    V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite čo najdetailnejšie životopisy v nemeckom jazyku s Vašou pracovnou históriou. na mailovú adresu: info@prestigework.eu

    Ozvite sa nám – Tešíme sa na Vaše otázky!
    Tel: +421 950 654 464 , +491 746 116 935