Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Hľadáme šikovných elektrikárov na výrobu rozvádzačov a rozvádzačov pre polyfunkčné objekty do Nemecka na TPP. Miesto práce: Dortmund Nástup od: 15.10.2018

    Pracovná náplň

    Ako elektromontér rozvádzačov budete samostatne pracovať na rôznych zadávateľov na výrobe rozvodných skríň a obslužných panelov, preto zamestnávateľ očakáva skúsenosti v oblasti:
    – Samostatného spracovania kovových materiálov podľa projektovej dokumentácie
    – Montáže vnútorných mechanizmov pre umiestnenie kabeláže a komponentov
    – Kompletizácie kabeláže podľa schém elektroinštalácií
    – Práce podľa stanovených protokolov

    Požiadavky

    – Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka A2 / B1. Nie je nutná znalosť jazyka u všetkých elektrikárov ak sú v skupinách
    – Ukončené vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik
    – Prax v odbore min 2 roky
    – Je potrebné mať vlastné auto
    – Zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, rozhodnosť, iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov

    Ponúkame

    – nástupný plat :11,83€ /h +45€ diéta na každý odpracovaný deň po pol roku zvýšenie platov 12,50€ + 50€ diéta
    – ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, nie robotnícka ubytovňa
    – týždenné zálohy do200€
    – možnosť pracovať nadčasy
    – pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
    – stabilná a dlhodobá práca s nástupom 15.10.2018
    – platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
    – nárok na dovolenku podľa zákonníka práce

    V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite svoj životopis v NJ mailom: info@prestigework.eu alebo kontaktujte nás: tel č.:+421 950 654 464.