Ponúkame prácu pre elektrikárov na elektroinštaláciu budov/ hlavny pracovný pomer, s nástupom 04.09. Miesto Waterzuivering –Holandsko a Barntrup – Nemecko.

    Pôsobnosť zvolenej profesii:

    Elektrotechnik > montér v priemysle
    Čítanie a porozumenie elektrotechnických výkresov a symbolov;
    Montáž káblových lávok a káblových kanálov v súlade s výkresmi;
    Správne ukladanie káblov a chráničiek;
    Pripojenie kabeláže k rozdeľovačom a priemyselným zariadeniam.

    Náplň práce:

    Osadenie a zapájanie elektrických káblov.
    Montáž káblových lávok a káblových kanálov.

    Požiadavky:

    Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka A2/B1
    Ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik
    Prax v odbore min 2 roky
    Vlastné auto
    Samostatná práca
    Komunikatívny, iniciatívny, schopnosť tímovej spolupráce

    Ponuka:

    Mzda 10,50€ /h brutto + 3€ /netto + 27€ diéty na deň + ubytovanie hradené zamestnávateľom.
    Týždenné zálohy
    Možnosť pracovať nadčasy
    Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
    Stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
    Platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
    Rodinné prídavky na dieťa
    Nárok na dovolenku
    Ročne 1-2 krát hradia pracovnú odev
    Možnosť pracovať na turnusy, po dohode so zamestnávateľom
    Veľmi dobrá podpora od nášho tímu

    Oslovila Vás naša ponuka?
    Zašlite nám Váš životopis na – info@prestigework.eu
    Telefón + 421 950 654 464