Hľadáme elektrikárov na dlhodobú prácu do Rakúska na TPP. Miesto výkonu práce: Tirolsko Nástup: od 25.2. nepretržite po celý rok

    Náplň práce:

    – Elektroinštalácie, elektromontáže
    – Inštalácia rozvodov, hĺbenie rýh pre káble v stenách,
    – Montáž elektrotechnických zariadení na stavbách domov, resp. montáž rozvodných skríň
    – Kompletné elektroinštalačné práce v novostavbách, domoch
    – Montáž prípojok, elektrických rozvodov, zariadení

    Požiadavky:

    – Ukončené odborné vzdelanie
    – Prax v odbore požadovaná: min. 2-3 roky
    – Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
    – Vlastné auto a vodičský preukaz typu B
    – Spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita

    Ponúkame:

    – TPP s rakúskym zamestnávateľom
    – Platobné podmienky: 14,07€ brutto/hodina+ 26,40€ Auslöse netto/deň
    – Zabezpečené a čiastočne hradené ubytovanie
    – Stabilná, dlhodobá práca aj s možnosťou okamžitého nástupu
    – Slovenská kontaktná osoba

    Ak Vás pracovná ponuka zaujala, Vaše životopisy v nemeckom jazyku posielajte mailom na emailovú adresu: info@prestigework.eu alebo kontaktujte nás na telefonicky +421 950 654 464.