Pre našich silných partnerov hľadáme skupinu šikovných elektrikárov na elektroinštalačné práce priemyselných hál do konca roka 2018. Práce sa vykonávajú v skupinách vždy podľa denného plánu a poriadku. Miesto práce – stredné Nemecko. Nástup od:11.09.2017

    Pôsobnosť zvolenej profesie:

    Elektrotechnik – elektromechanik-montér v priemysle
    Čítanie a porozumenie elektrotechnických výkresov a symbolov;

    Náplň práce:

    Pripojenie kabeláže k rozdeľovačom a priemyselným zariadeniam
    Osadenie káblov a zapájanie zásuviek, lámp, prípadne rozvádzačov
    Elektroinštalácia budov a firiem
    Operatívne riešenie vzniknutých problémov

    Požiadavky:

    • komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka A2/B1. Nie je nutná znalosť u všetkých elektrikárov na komunikatívnej úrovni.
    • ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik
    • prax v odbore min 2 roky
    • je potrebné mať vlastné auto
    • zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, rozhodnosť
    • iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov

    Ponuka:

    • mzda 13,20 € NETTO pri znalosti nemeckého jazyka B1
    • mzda 12,20 € NETTO pri znalosti jazyka A1-A2
    • ubytovanie hradené zamestnávateľom
    • týždenné zálohy
    • možnosť pracovať nadčasy
    • pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
    • stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
    • platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
    • rodinné prídavky na dieťa
    • nárok na dovolenku
    • ročne 1-2 krát hradia pracovný odev
    • možnosť pracovať na turnusy, po dohode so zamestnávateľom
    • veľmi dobrá podpora od nášho tímu
    • POZOR! Ako pomoc pri rozhodovaní Vám ponúkneme 350Eur prémiu k prvej výplate – ak ste už zamestnaný v Nemecku alebo v Rakúsku a uvažujete o zmene zamestnania.