Tapasztalattal rendelkező zsaluzókat keresünk ausztriai munkavégzésre 2019.07.15.-i kezdéssél.
    Munkavégzés helye: 5301 Eugendorf

    Feladatok:

    – Alapok, falak zsaluzása, betonozása
    – Csatornázási munkálatok

    Követelmények:

    – Szakirányú végzettség
    – 2-3 munkatapasztalat
    – Német nyelv ismerete A2/B1-es szinten
    – Saját autó és jogosítvány

    Amit kínálunk:

    – Fizetési feltételek: 14,01€ bruttó/óra+ 26,40 € nettó/ nap Auslöse
    – Biztosított és részben fizetett szállás a munkáltató által
    – Hozzájárulás a szállás költségeihez 15€ nettó/ nap
    – Ausztriai bejelentés
    – Magyar nyelvű kapcsolattartó

    Várjuk német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu email címre. Bővebb információkért hívjanak bennünket: +36702362030, +421950654464