Ausztria területére, Voralrberg környékére keresünk víz-gáz-fűtésszerelőket hosszútávú munkára biztosított és munkáltató által térített szállással.

    Feladatok:

    – Kazánok és fűtőtestek beszerelése és üzembehelyezése
    – Minden, ami a fürdőszoba és a wc szanitér bekötéséhez és üzembehelyezéséhez tartozik
    – Szellőzőrendszerek, csőhálózatok szerelése
    – Önálló munkavégzés terv-és műszaki rajz alapján
    – Csővezetékek, vezetékhálózatok és az ezeket kiszolgáló berendezések tervezett karbantartásának elvégzése
    – Egyéb szerelési, karbantartási feladatok elvégzése
    – Üzemzavar behatárolás, hibaelhárítása

    Elvárások:

    – Befejezett végzettség
    – Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat
    – Saját autó a kiutazáshoz és munkába járáshoz
    – Német nyelv ismetere A2/B1-es szinten

    Amit kínálunk:

    – Hosszútávú munkalehetőség, ausztriai bejelentéssel
    – Akár azonnali kezdési lehetőség
    – Kiemelt bérezés: kb. 11,74-12,78€ bruttó/óra+ 26,40 € nettó/ nap Auslöse
    – Biztosított és fizetett szállás
    – 14. havi bér
    – Magyar nyelvű kapcsolattartó

    Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését küldje el német nyelvű önéletrajzát az: info@prestigework.eu e-mail címre vagy hívjon minket a +36 702 362 030 vagy a +421 950 654 464 es telefonszámainkon.