Szeretne egy megbízható német cégnél dolgozni? Szeretné kamatoztatni villanyszerelői tapasztalatait külfüldön, viszont nem rendelkezik német nyelvtudással? Most itt lehetőség! 6 hetes ingyenes nyelvkurzust biztosítunk közel lakhelyéhez.

    Fő feladataik:

    – az épületek – lakóházak, intézmények, üzleti helyiségek, termelési helyiségek, ipari létesítmények – villanyszerelési munkái.
    – teljes elektromos hálózat kiépítése, szerelési munkák, olvasás projekt dokumentáció alapján, különböző berendezések és kapcsolószekrények kábelezése, javítás és felújítás, tűzjelzők, biztonsági berendezések kiépítése.

    Ami kínálunk:

    – Fizetés netto 2200-2500 EUR
    – Általunk megszervezett és fizetett szállás a munkavégzés helyén
    – Szabadságpénz
    – Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül
    – Nyugdíj- és betegbiztosítás
    – Lehetőség heti előlegfizetésre
    – Segítségnyújtás a családi pótlék igénylésében
    – Hazautazás individuális- a munkaadóval történő előzetes megegyezés alapján

    Követelmények:

    – Szakirányú végzettség, munkatapasztalat
    – Német nyelv középfokú ismerete, amelyet telefonos interjúval ellenőrizzük – csoport esetén elég ha egy valaki beszél németül
    – Legalább 2 év munkatapasztalat
    – B jogosítvány és saját autó –csoport esetén elég ha egy valaki rendelkezik autóval
    – Rugalmasság és megbízhatóság, valamint önálló munkavégzés

    Amennyiben az állasajánlat felkeltette figyelmét német nyelvű önéletrajzát várjuk az info@prestigework.eu email címre. Telefonszám: +36702362030; +421950654464