Szeretne egy megbízható német cégnél dolgozni? Partnereink folyamatosan bővítik csapatukat új villanyszerelő szakemberekkel.

    Fő feladataik:

    • Általános villanyszerelési feladatok
    • Régi és új épületek villamosvezetékeinek felújítása, hálózatok kiépítése
    • Kapcsolószekrények bekötése
    • Karbantartás, javítás és felújítás

    Ami kínálunk:

    • Fizetés netto 2200-2500 EUR
    • Általunk megszervezett és fizetett szállás a munkavégzés helyén
    • Szabadságpénz
    • Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül
    • Lehetőség heti előlegfizetésre
    • Nyugdíj- és betegbiztosítás
    • Segítségnyújtás a családi pótlék igénylésében
    • Hazautazás individuális- a munkaadóval történő előzetes megegyezés alapján
    • FIGYELEM! Csatlakozz hozzánk és szerezz 500€ – ós belépési prémiumot

    Követelmények:

    • Szakirányú végzettség, munkatapasztalat
    • Német nyelv középfokú ismerete, amelyet telefonos interjúval ellenőrizzük – csoport esetén elég ha egy valaki beszél németül
    • Legalább 2 év munkatapasztalat
    • B jogosítvány és saját autó –csoport esetén elég ha egy valaki rendelkezik autóval
    • Rugalmasság és megbízhatóság, valamint önálló munkavégzés

    Amennyiben az állasajánlat felkeltette figyelmét német nyelvű önéletrajzát várjuk az info@prestigework.eu email címre. Telefonszám: +36702362030; +421950654464