Tapasztalattal rendelkező villanyszerelő szakembereket keresünk németországi munkavégzésre, Umicore vállalatába azonnali kezdési lehetőséggel.

    Feladatok:

    – Gyártósorok telepítése, összerakása

    Követelmények:

    – Befejezett szakirányú végzettség
    – Munkatapasztalat: min.3 év
    – Német nyelv ismerete B1-es szinten
    – Saját autó és B kategóriás jogosítvány
    – Megbízható és lelkiismeretes munkavégzés

    Amit kínálunk:

    – Fizetési feltételek: 13€ bruttó/óra + 24€ Auslöse nettó/nap
    – Megszervezett és fizetett szállás
    – Hozzájárulás az utazási költségekhez (200€)
    – Szabadságpénz
    – Határozatlan idejű szerződés
    – Nyugdíj- és betegbiztosítás
    – Segítségnyújtás a családi pótlék igénylésében
    – Hazautazás individuális- a munkaadóval történő előzetes megegyezés alapján vagy turnusokban megoldható

    Ha az állásajánlat felkeltette figyelmét, német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu címre várjuk vagy hívjanak bennünket a +36 702 362 030 vagy + 421 950 654 464- es telefonszámainkon.