Tapasztalt villanyszerelőket keresünk németországi hosszútávú munkavégzésre a munkáltató által biztosított és teljes mértekben fizetett szállással.
    Munkavégzés helye: Ludwigshafen, BASF
    Kezdés: 04.05.2020

    Fő feladataik:

    – Az épületek – lakóházak, intézmények, üzleti helyiségek, termelési helyiségek, ipari létesítmények – villanyszerelési munkái
    – Teljes elektromos hálózat kiépítése
    – Szerelési munkák
    – Olvasás projekt dokumentáció alapján
    – Különböző berendezések és kapcsolószekrények kábelezése
    – Javítás és felújítás, tűzjelzők, biztonsági berendezések kiépítése
    – Vezetékek csatlakoztatása az elosztókhoz és ipari eszközökhöz
    – Kábelek telepítése és konnektorok, lámpák, esetleg áramelosztók bekötése
    – A felmerülő problémák hatékony megoldása

    Követelmények:

    – Befejezett szakirányú végzettség
    – Munkatapasztalat: min. 2-3 év
    – Német nyelv ismerete A2/B1-es szinten
    – Saját autó és B kategóriás jogosítvány
    – Megbízható és lelkiismeretes munkavégzés

    Amit kínálunk:

    – Havi nettó fizetés: 2374€ nettó/hó – 40 ledolgozott óra km kombinációval
    – Munkáltató által biztosított és teljes mértékig térített szállás a munkavégzés helyén vagy közelében
    – Heti 40 óra felett 25-50 % túlóra pótlék
    – Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül
    – Nyugdíj- és betegbiztosítás
    – Lehetőség heti előlegre 200€-ig
    – Segítségnyújtás a családi pótlék igénylésében
    – Hazautazás individuális- a munkaadóval történő előzetes megegyezés alapján vagy turnusokban megoldható
    – Egyszeri belépési bonusz 100€

    Ha az állásajánlat felkeltette figyelmét, német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu címre várjuk vagy hívjanak bennünket a +36 702 362 030 vagy + 421 950 654 464- es telefonszámainkon.