Érdekli ez a munka?

    Egyetértek a személyes adataim feldolgozásával. Az Ön adatait, megfelelő munkalehetőségek megszervezése céljából tároljuk.Részletes információért és visszavonási lehetőségekért lásd: Adatvédelmi tájékoztató honlapunk használatához

    Tapasztalt villanyszerelőket keresünk németországi hosszútávú munkavégzésre 3-4fős villanyszerelői csapat vezetésére.
    Kezdés: 2023. január

    Feladatok:
    – 3-4 fős villanyszerelői csapat vezetése
    – Munkafeladatok szakszerű kiadása
    – Kapcsolattartás a projektvezetővel
    – Beosztott szerelők szakmai támogatása

    Követelmények:
    – Befejezett szakirányú végzettség
    – Munkatapasztalat: min. 4-5 év
    – Jó vezetői képesség
    – Német nyelv ismerete minimum B1-es szinten
    – Saját autó és B kategóriás jogosítvány
    – Megbízható és lelkiismeretes munkavégzés

    Amit kínálunk:
    – Órabér: 15,00€ -17,00€ bruttó/óra + 29€ nettó Auslöse/munkanap + 0,19€ /km (munkahely- szállás)
    – Hozzájárulás az utazási költségekhez 100€ nettó/hónap (Heimreise)
    – Munkáltató által biztosított és teljes mértékig térített szállás
    – Heti 40 óra felett 25-50 % túlóra pótlék
    – Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül
    – Nyugdíj- és betegbiztosítás
    – Lehetőség heti előlegre 200€-ig
    – Segítségnyújtás a családi pótlék igénylésében
    – Hazautazás individuális- a munkaadóval történő előzetes megegyezés alapján

    Ha az állásajánlat felkeltette figyelmét, német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu címre várjuk vagy hívjanak bennünket a +36 702 362 030 vagy + 421 950 654 464- es telefonszámainkon. Kapcsolattartó személy: Mgr. Keszeli Annamária