Tapasztalattal rendelkező útburkolókat, térkövezőket keresünk ausztriai munkavégzésre akár azonnali kezdési lehetőséggel.

    Feladatok:

    – Térkövezés, járdaépítési munkálatok, útburkolat készítése

    Elvárások:

    – Releváns szakmai végzettség
    – Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat
    – Saját autó a kiutazáshoz és munkába járáshoz
    – Német nyelv ismetere A2/B1-es szinten

    Amit mi kínálunk:

     Hosszútávú munkalehetőség, ausztriai bejelentéssel
     Kiemelt bérezés: kb. 14,20€ bruttó/óra+ 26,40 € nettó/ nap Auslöse
     Biztosított és részben térített szállás a munkáltató által
     Akár azonnali kezdési lehetőség
     Magyar nyelvű kapcsolattartó

    Várjuk német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu email címre. Bővebb információkért hívjanak bennünket: +36702362030, +421950654464