Tapasztalattal rendelkező víz-gáz-fűtésszerelő szakembereket keresünk ausztriai munkavégzésre, Bécsbe, akár azonnali kezdési lehetőséggel.

    Feladatok:

    – Kazánok és fűtőtestek beszerelése és üzembehelyezése
    – Minden, ami a fürdőszoba és a wc szanitér bekötéséhez és üzembehelyezéséhez tartozik
    – Szellőzőrendszerek, csőhálózatok szerelése
    – Önálló munkavégzés terv-és műszaki rajz alapján
    – Csővezetékek, vezetékhálózatok és az ezeket kiszolgáló berendezések tervezett karbantartásának elvégzése
    – Egyéb szerelési, karbantartási feladatok elvégzése
    – Üzemzavar behatárolás, hibaelhárítása

    Követelmények:

    – Releváns szakmai végzettség
    – Munkatapasztalat min. 2-3 év
    – Német nyelv ismerete A2/B1-es szinten
    – Saját autó és B kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

    – Fizetési feltételek: 13,10€ -13,92€ bruttó/óra + Montagezulage 0,856 € bruttó/óra + Auslöse 13,20€ -26,40€ nettó/ nap
    – Biztosított és térített szállás
    – Ausztriai munkaszerződés határozatlan időre
    – Azonnali kezdési lehetőség
    – Magyar nyelvű kapcsolattartó személy

    Ha az állásajánlat felkeltette figyelmét, várjuk német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu e-címre vagy hívjanak minket a +36 702 362 030 vagy a +421 950 654 464-es telefonszámainkon.