Raktárosokat keresünk nyugat Ausztria területére 2019-es januári kezdési lehetőséggel.

    Feladatok:

    – Targonca vezetése
    – A raktár területén a be- és kiszállításra kerülő anyagok kezelése, az árumozgások nyomon követése, valamint szakszerű tárolása

    Követelmények:

    – Targoncavezetői engedély, minimum 2 éves szakmai tapasztalat
    – Gépkezelői jogosítvány
    – Német nyelvtudás B1-es szinten
    – Saját autó és B kategóriás jogosítvány
    – Amit kínálunk:
    – Osztrák bejelentés és biztosítás
    – Megbízható munkaadó
    – Folyamatos foglalkoztatottság
    – Fizetési feltételek: 10€-13€ bruttó/ óra + 26.40 € Auslöse/nap
    – Biztosított szállás
    – Hazautazás a munkáltatóval való előzetes megegyezés alapján

    Amennyiben az állasajánlat felkeltette figyelmét német nyelvű önéletrajzát várjuk az info@prestigework.eu email címre, vagy érdeklődjön a : +36702362030; vagy a +421950654464-es telefonszámainkon.