MAG hegesztőket keresünk hosszútávú németországi munkavégzésre.

    Munkavégzés helye: Trier

    Kezdés: 2018.11.19.

    Feladatok:

    – MAG hegesztés

    Követelmények:

    – Releváns szakmai végzettség
    – Hegesztői rajz olvasása
    – Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
    – Német nyelv ismerete A2-es szinten
    – Önálló munkavégzés
    – Gépjárművezetői engedély (B), saját autó
    – Kitartás, magabiztosság, rugalmasság
    – Utazási hajlandóság

    Amit kínálunk:

    – Kezdő fizetés: 11,83-12,53 € bruttó/ óra + 45-50 € Auslöse nettó/nap
    – Határozatlan idejű szerződés német munkáltatóval
    – Munkáltató által biztosított szállás
    – Heti előleglehetőség 200€ -ig
    – Segítségnyújtás családi pótlék igénylésében
    – Hazautazás individuálisan, a munkaadóval történő előzetes megegyezés alapján
    – Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

    Ha az állásajánlat felkeltette figyelmét német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu email címre várjuk vagy hívjanak bennünket a +36 702 362 030 vagy a +421 950 654 464 es telefonszámon.